Максимальна комплектація, без зауважень і нюансів. З невеликим пробігом для цього авто.
ТО кожні 7 тисяч, тільки Motul. Обслуговувалась на 1 профільному СТО в Києві, за потреби думаю можна буде переглянути історію. Да і саме СТО рекомендую.
Зробив свіже ТО і додав фото. Із зауважень: подушка ДВС і шарова, які зараз не дають про себе знати, але в найближчому майбутньому варто замінити. Знижка на це звісно буде.
В комплектації є:
- CarPlay / AndoudAuto
- шкіра
- акустика infinity (8 динаміків + сабвуфер)
- панорама
- підігрів та обдув передніх сидінь
- підігрів заднього ряду
- підігрів руля
- обігрів двірників та дзеркал
- дістронік (тримає швидкість як у авто попереду і виторможується до повної зупинки)
- датчики сліпих зон
- задня камера та парктронік
- шторки на задніх вікнах
І ще багато різного.
Авто дуже подобається і впевнений ви теж будете задоволені. Продаю без поспіху, торг звісно ж є.
Перегляд в Броварах або Києві за домовленістю, всі інші варіант можемо обговорити.
- Интерьер
- Экстерьер