Продам авто
Власник за кордоном повертатись не планує тому ціна чисто подарувати комусь
Треба продати і відправити таку суму
Торгу не буде взагалі,на смс не відповідаю
Тепер по авто:
Рідна фарба нічого не фарбувалось
Перевірений підтверджений пробіг
Вся сервісна історія
2 ключі
2 комплекти резини
Панорама
Камери 360
Вентиляції масажі
Вкрито керамікою
Візуально дуже дорого
Перфоровані гальма(коштує зовсім не дешево)
Стан салону в ідеалі нічого не шилось не перетягувалось(подивіться ці 245 рідного пробігу а потім 150 намальованого на інших авто і будете здивовані)
Цеп поміняна,всі чеки є
Розхід реальний 15-16 л в кого казки про 25 читайте далі форуми)
З нюансів тріщина невелика на лобовому(лобове рідне тому не мінялось)
В гаражі авто не поїде діагностика тількі на VIDI
Мого інтересу окрім того що поки катаюсь по авто не має тому довгі розмови вести не планую тим паче розумію контингент авто бізнесменів які будуть телефонувати
Хотілось би віддати реальному власнику але вже не принципово
Стан більш ніж достойний
По залишившимся питання телефонуйте
Ціна дно ринку!!
- Интерьер
- Экстерьер