Пригнана з Америки для себе, фактично один власник в Україні.
Світлий шкіряний салон, люк, тонування, замінена приборна панель та мультимедіа на сучасні кольорові (Bluetooth audio + hands free), AMG обвіс, бі-ксенон фари, повороти помаранчеві заводські, безпека ціла (руль новий оригінал Е-клас із подушкою), на днях проведено ТО (заміна мастила та фільтрів)
Продаж не терміновий, віддам в гарні руки, за домовленістю із літніми колесами на гарних чорних різношироких дисках r17?
Авто тимчасово знаходиться у Вінницькій області (на гаражному зберіганні), за домовленістю можна привезти в Київ
- Интерьер
- Экстерьер