Один власник з салону!
Автомат звичайний(не Варіатор)!!!
Гарний колір,класна комплектація!!!
А саме:
-Без ключовий доступ
-Клімат контроль
-Люк
-Датчик світла
-Датчик дощу
-Повний електро пакет
-Обвіс
-Два ключі
-Сигналізація
Та інше…
По техніці ідеальна,сухий мотор,Автомат обслужений на 70 тис,новий тосол,Акум свіжий,Ходовка гарна,кондиціонер заправлений!Кузов дуже живий,всі деталі рідні,нічого не били не міняли,без іржі,скло в круг рідне,є пару косметичних підкрасів. По салону все гарно,чистенький,нові коврики,по електриці все працює!!! Запаска,домкрат новий,ніколи не використовували!!!
Авто після повного детейлінгу (300 у.о.),покрита твердим воском! Вигляд дуже класний має!!!
Хто шукає собі живу,надійну автівку,з дійсно рідним пробігом,зі звичайним Автоматом,з адекватним розхідом палива по місту,для дівчинки або молодої людини-це ідеальне рішення,з таким пробігом їх вже просто не існує!!! Автівка буде радувати і їздити без зайвих питань ще багато років,не маючи Вам ніяких клопіт!
Автівка була друга у сімʼї,тому дійсно їздила не багато!!!Дзвоніть все розкажу!!! Перегляд район 411 батареї!!! Торг мінімальний!!!
- Интерьер
- Экстерьер