Купівля новим та початок експлуатації 01.2010р.
Один власник, одна реєстрація.
Пробіг 235 тис.км.
Скло заводське, пофарбований передній бампер, частина порогів та нижня частина передніх крил у місцях примикання.
Інші деталі в заводському забарвленні.
Не працює підігрів передніх сидінь, частково підігрів заднього скла, зламаний один відкидний столик на задньому ряді сидінь. Є потертість обшивки водійського сидіння.
Тонування заднього скла, фари в плівці, н/ж сітка в бампері перед радіатором, двостороння сигналізація.
Авто у справному стані, вкладень не потребує. Усі ТО, ремонти та заміни зафіксовані в сервісній книжці.
Є комплекс зимової гуми на дисках.
- Интерьер
- Экстерьер