Обслуговував вчасно: масло в двигуні та фільтри змінювалися кожні 10 тис.км, у варіаторі - кожні 40 тис.км. Останнє велике ТО на 154 тис.км: замінено масло в ДВЗ, у варіаторі, всі фільтри; замінені гальмівні колодки в круг та гальмівна рідина. Доречі, всі супроводжуючі документи в наявності.
Машина міста практично не бачила. 90% пробігу - це чиста траса. Їзда спокійна та бережна (90-110 км/год) в цілях економії - витрата палива 7-8 л / 100 км (в місті ~ 10 л / 100 км).
Варіатор не перегрівався, у світлофорних перегонах участі не брав, по бездоріжжю не буксував.
Безпека повністю ціла, заводська, нічого не спрацьовувало!
В авто ніколи не курили, сторонніх запахів немає. Заднім рядом сидінь майже не користувалися.
Шикарний набір опцій:
- Автоматичне екстрене гальмування;
- Система автоматичного гальмування заднім ходом;
- Моніторинг «сліпих» зон;
- Попередження про виїзд зі смуги;
- Асистент виїзду з парковки заднім ходом;
- Автоматичне дальнє світло;
- Великий сенсорний екран (7 дюймів);
- Повна підтримка Apple CarPlay та Android Auto;
- Камера заднього виду з динамічною розміткою;
- Hands-free та Bluetooth;
- Датчик світла (фари вмикаються самі, коли стає темно);
- Режим Eco / Sport;
- Система допомоги при старті вгору;
- Датчики тиску в шинах з підказкою.
Звісно, автомобіль не ідеальний: знайдуться і "бодюрки" і сколи і царапини. Проте, він чесний, прозорий, економний та вартує вашої уваги!
Більше деталей по телефону після 17:00, або в месенджерах (Viber/Telegram).
Можливий торг, але виключно біля капоту і для реального покупця.
Перекупам та автомайданчикам прохання НЕ ТУРБУВАТИ та не витрачати час: тисячами не торгую, обмінювати авто не хочу, допомоги в продажі НЕ ПОТРЕБУЮ!
- Интерьер
- Экстерьер