Продаю власний автомобіль Opel Astra H 2008 року випуску (рестайлінг).
Головна особливість цього авто — рідкісний та дуже бадьорий бензиновий турбодвигун 1.6 Turbo (Z16LET) на 180 кінських сил у парі з надійною 6-ступінчастою механічною коробкою
передач (M32). Машина дарує яскраві емоції від їзди, має чудовий запас потужності для обгонів на трасі і - *доступна в обслуговуванні.
Обслуговування авто: робилась рульова рейка, міняв сцепленія (корзіна і диск).
Расход: 11літрів на 100км., із за того що вона дуже потужна)
Таких машин в такому кузові і втакой комплектаці можна на пальцях порахувати.
Кому давал проїхатися! То всі були в захваті від того яка вона потужна і як вона швиденько набирає швидкість.
Штатна магнетола.
Салон оцинкований
Кому цікаво дзвоніть!).
- Интерьер
- Экстерьер