За 3 роки володінням авто показало себе як дуже надійне та зручне як в місті , так і поза містом (цей малюк 3 рази підкорював зимові Карпати!)
Оскільки машина була потрібна кожен день по роботі, ремонтні роботи проводились вчасно за регламентом як профілактичні, а не як «невідомо чому несподівано щось зламалось»
Є виписки з усіх ремонтів на СТО ( питайте- надішлю) , відремонтувала та поміняла майже все - тому найближчі 20 тис км просто нема чому ламатись!
Ідеально як для 1 авто!
Ідеально для проблемних київських парковок!
За свою невелику вартість, машинка виглядає дуже стильно та оригінально, дуже пасують рейлінги!
Жодного разу пижик мене не підвів, машинка перевищила всі мої очікування! Буду дуже сумувати за ним
Причина продажу: купівля більш випєндрьожної машини
Звичайно, є сліди експлуатації, котрі траплялись під час парковки ( останні фото)
Зовнішній стан: 8/10
Технічний стан як для цього пробігу: 10/10
Торг реальному покупцю біля капота
- Интерьер
- Экстерьер