Вартість собі утримання бюджетна , аналог мегана 4 тільки на автоматичній Кпп .
У автомобілі є все для комфортної експлуатації в наш час ,
1.6 дізіль з звичайною 6 ступкою « aisin”.
- автоматичне світло Дальне/ближне.
-авто датчик дощу .
-Клімат
-утримання в полосах
- підігрів 5-ї точки.
-камери
- парктроніки і тп
-карплеї все є .
-Панорама
- а білед підсвітка салона з регулювання кольорів .
.
Гума літо 2026 року , не мішлен зате свіжа і тиха .
Те що я робив по ній :
-Заміна передніх амортизаторів .
- задні салон блоки
- заміна передніх тормозних колодок
- та і все на даний момент без по сторонніх звуків та відчуттів при експлуатації .
Також :
- тонування нормальною плівкою , з якою комфортно їздити в нічний час
- пленка на рельдінгах верхніх
-пленка на стопах заді
- також робив шумо, вібро ізоляцію з анти скрипом додав фотку дверей . ( зроблені колісні арки , 4-двері , стойки передні та задні , та багажник , та міняв дверні фіксатори бо репіли бісило …..) по відчуттю кайфово хто їздив в не зашумленному відразу помітить різницю.
По кузову в рідній фарбі крім бамперів , до мене була хозяйка дівчина …
Провірив прибором кузов в заводському окрасі ..
Продаж не терміновий у допомозі з продажу не нуждаюсь !!!!!
- Интерьер
- Экстерьер