рестайлінговий ліфтбек. Двозонний клімат, круїз контроль, мультикермо, адаптивні фари, омивач фар, заводські передні і задні парктроніки з виводом на екран, рідна класна аудіо система
Bolero. Робилось багато чого і також мінялось начиначи від помпи і форсунок і ходова частина .А так телефонуйте все розповім !
ABS/ESP/ESR, центральний замок, бортовий
комп?ютер. Авто доглянуте,в середині не палили та користувались бережливо, все працює, вчасно робилось ТО із заміною усіх необхідних деталей (кожні 8 тисяч), мастило заливалось вказане по
"госту" ВАГ. 2900 км тому замінено масло та фільтра . Авто красиве, комфортне, та потужне, ніколи не підводило. Витрати по місту рахую приблизно 8,5л взимку, влітку було стандартне 7, комплект ковриків для літа. Покрита
твердим воском
- Интерьер
- Экстерьер