Грошей на авто не жалів.
Завжди все обслуговувало вчасно і по регламенту.
Екологія присутня .
Двигун масло не бере.
АКПП переключає плавно без ривків.
Салон чистий та охайний.
Колеса літо R18 Michelin.
Також є зимові Michelin R16 налитих дисках.
Комплект ГРМ був замінений чотирнадцять тисяч тому.
Також було замінено п'ять тисяч тому мастило в АКПП.
Новий АКБ.
Десять тисяч тому було замінено, передні і задні амортизатори та пружини.( Sachs)
По автомобілю присутні косметичні під фарбування ,без криміналу від сколів дрібних подряпин.
- Интерьер
- Экстерьер