Найзручніший, надійний та економний! Автомобіль сімейний, попередній власник - син, зараз дочка їздить і дуже любить його. В сім’ї жодних дтп чи правопорушень, завжди бережно відносились до авто та берегли.
По регламенту завжди вчасно обслужений, в грудні зроблено повне ТО, нові колодки, новий захист дніща, підкрилки. (гаражні обслуговування не практикувались!).
Шкіряний салон, люк, LED-оптика, камера заднього огляду, нова літня і зимова гума, великий місткий багажник. Автомобіль не потребує жодних вкладень, сів та поїхав.
Перекупів прошу не турбувати. Машина лише на продажу в хороші руки! Обмін не цікавить! Торг біля машини. По всім питанням завжди відкритий.
- Интерьер
- Экстерьер