Володію зі 100 тис км!
Цеп 2.5 градуса-без нарікань!
Комплектація фул крім рлайн і ветиляції:панорма,камери 360,
4х зонний клімат,дінаудіо,електрофаркоп,вебасто з пульта!
2 пари ключів+пульт вебасто!
Встановлені лінзи 800$
Після детейлінгу та повного великого ТО!
Ходовка,колодки круг,диски зад,профілактика пневмо,мийка радіаторів,розвал,заправка фреону!
Новий Акум!
Акти на роботи додам)
Авто без зауважень!
Перевірка на сто вітається в Києві!
Авто ціле та без дтп!
Торг лише аргументований на сто!
Новим власник буде задоволений технічним станом авто!
- Интерьер
- Экстерьер