Автомобіль кінець 2011 року!
308 тис оригінального пробігу!
Кузов автомобіля без жодних нюансів,ніякої корозії, сколів і тд. Він просто у чудовому стані, не затертий, та не за полірований, рівний як струна, автомобіль у рідній фарбі!!!
Двигун - 1.6hdi 8-клапанів. Працює рівно як годинник, тяга дуже гарна, розхід 5 літрів! Екологія на своєму заводському місці, все що потрібно, обслужено!
Жодних помилок немає!
КПП - 6-сти ступка! Перемикає ідеально.
Комплект щеплення (Разом з демфером) змінювалося приблизно 40 тис, тому назад. Працює ідеально, жодних посторонніх звуків.
По ходовій ніяких зауважень.
Салон у чудовому стані, нічого не перешито, повністю у оригіналі!
Клімат контроль - заправлений, та працює!!!
Стан автомобіля дуже гарний, я би сказав заводський!
Документально повний порядок, любий вид переоформлення!
Додаткові запитання, деталі по телефону.
Телефонуйте, оглядайте, стан дійсно дуже гарний!
Аргументований торг, присутній!
Всім вдалого дня!
- Интерьер
- Экстерьер